Strona głównaAktualnościCzy wybrali już państwo szkołę...

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej szkoły - wpisz swój adres email.

Football Lab

 

 

DZIEŃ OTWARTY W SMS RESOVII – 25 MAJA 2018 - PIĄTEK

Czy wybrali już państwo szkołę dla swojego dziecka ? Jeśli nie, to SMS Resovia stoi przed wami otworem i gorąco zachęca, by to właśnie jej mury stały się dla waszych pociech drugim domem.     
A o tym, że w resoviackiej placówce każdy czuje się jak w domu, będzie można przekonać się osobiście podczas dni otwartych. Władze szkoły, nauczyciele, trenerzy, pracownicy i w końcu sami uczniowie, z niecierpliwością czekają na was 25 maja.


”Dni otwarte w SMS RESOVIA. 
Przyjdź i przekonaj się, że w wielu kwestiach jesteśmy jedyni”

 

Czym zachęca SMS Rzeszów pisaliśmy już wielokrotnie, zaś o wiele więcej i niejako od kuchni, dowiedzą się państwo i ujrzą na własne oczy w czasie planowanego otwarcia szkolnych drzwi. W zanadrzu naszej oferty przewidujemy m. in. trening dla różnych grup wiekowych przeprowadzony przez miejscowych trenerów, bardzo ciekawe zajęcia fakultatywne tutejszych nauczycieli, na których zobaczycie wiele niekonwencjonalnych doświadczeń i sposobów prowadzenia ćwiczeń z matematyki, fizyki, chemii, historii oraz wychowania fizycznego. Nasi goście będą mogli wziąć udział w konkursach i wygrać ciekawe nagrody. Oczywiście, nie zabraknie miłych niespodzianek, zaś na każde wasze pytanie szkoła bardzo chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi. 
Gdy pojawią się wątpliwości dotyczące rzekomego patrzenia przez palce na naukę, dyrekcja szkoły udowodni wam, przedstawiając odpowiednie materiały że wcale tak nie jest. Wręcz przeciwnie. – Nauka jest u nas na pierwszym miejscu i to na nią kładzie się największy nacisk – przekonuje pani Ewa Feret, dyrektor od spraw edukacyjnych w SMS Resovii. O tym, że sukcesów sportowych szkoła ma bez liku, nie trzeba nikogo przekonywać. To w dużej mierze zasługa całej kadry szkoleniowej. SMS Resovia, jest jedynym takim miejscem w Rzeszowie, które prowadzi nabór już od 4 klasy szkoły podstawowej i jedyną taką szkołą na Podkarpaciu, która kształci grające w piłkę dziewczyny. Możliwość łączenia trenowania z uczęszczaniem na lekcje, jest sporym komfortem dla naszych uczniów i świetnym rozwiązaniem dla rodziców. 
Rodzice, dzieci, rodzeństwo, bliscy – wszyscy są mile widziani, a szkoła dołoży wszelkich starań, aby każdy wrócił do domu usatysfakcjonowany i w pełni zachęcony do wyboru edukacji w resoviackich murach. Niech zachętą będą słowa naszego absolwenta, który przyszedł do SMS-u Rzeszów w 2 klasie liceum, wprost ze szkoły sportowej w Mielcu - Mam duży sentyment do tej szkoły i chętnie bym się tu wrócił. Szkoda, że nie spędziłem w niej 3 lat. Teraz, patrząc po juniorach Resovii, którzy już w tak młodym wieku są w SMS-ie, to ja im tego zazdroszczę, kiedyś nie byłem taki odważny. Szkoda, że w gimnazjum nie poszedłem do szkoły sportowej. Żałuje, że nie miałem takie możliwości jak ci chłopcy. To jest dla nich naprawdę ogromna szansa – wspomina Przemysław Pyrdek piłkarz Cracovii, jedyny absolwent SMS-u Resovii, który zagrał w Ekstraklasie. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, że nasz były uczeń miał rację.

projekt i realizacja

opteam