Strona głównaAktualnościSPOTKANIE NABOROWE

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszej szkoły - wpisz swój adres email.

Football Lab

 


 

 

 

Spotkanie naborowe do Szkoły Podstawowej ”Przyjdź, zobacz, przekonaj się !”

 

Już 24 kwietnia, SMS Resovia dosłownie i w przenośni otworzy się na rodziców i uczniów, którzy w przyszłym roku szkolnym noszą się z zamiarem podjęcia edukacji w naszej szkole. Tego dnia, dyrekcja placówki zorganizuje spotkanie naborowe do 4 i 7 klasy szkoły podstawowej oraz 1 klasy liceum (oraz dodatkowy nabór do pozostałych klas).

Czym możemy zachęcić rodziców naszych przyszłych uczniów ? Walorów jest wiele, ale najważniejsze to te, że w resoviackich szkolnych murach panuje miła, sympatyczna i przyjazna atmosfera, a poziom nauki stoi na naprawdę wysokim poziomie. Dla licealistów na pewno ważna będzie informacja, że SMS już kolejny rok z rzędu cieszy się stuprocentową zdawalnością egzaminu dojrzałości, a wyniki matury nie są przypadkowe, bowiem nasi absolwenci po zakończonej edukacji, nie mają żadnych problemów z dostaniem się na wybranie przez siebie kierunki studiów. Ponadto uczniowie szkoły średniej, którym nie pozostają dłużni młodsi koledzy z podstawówki, co roku notują sukcesy edukacyjnie na niwie pozaszkolnej, wygrywając konkursy zarówno z przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych. Każdy może rozwijać swoje dodatkowe talenty i zainteresowania na szkolnych kołach przedmiotowo-kulturowych. W związku z powyższym czy mają państwo na pewno do czynienia ze szkołą sportową ? Nie inaczej, a w zasadzie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego, która już szósty rok, po mistrzowsku i sukcesywnie uczy swoich uczniów najwyższych wartości życiowych w oparciu o kompleksowy trening piłki nożnej.

 

PO SPOTKANIU BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ OGLĄDNIĘCIA

RZESZOWSKIEJ BURSY SZKOLNEJ


 

Sukcesów sportowych w resoviackim gmachu szkolnym jest najwięcej. Żeby tylko wspomnieć Centralną Ligę Juniorów Starszych oraz Makroregionalną Ligę Juniorów Młodszych. Uczniowie jednak wcale nie zaniedbują nauki kosztem treningu. Wręcz przeciwnie, trening oraz wysokie współzawodnictwo sportowe, jest dla nich nagrodą za czas poświęcony nauce. Szkolenie piłkarskie w SMS Resovia działa według najwyższych schematów profesjonalnego treningu piłkarskiego. Szkoła ma do dyspozycji boiska z naturalną i sztuczną nawierzchnią, posiada odpowiedni sprzęt sportowy i potrzebne zaplecze do intensywnego uprawiania piłki nożnej. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych wykfalifikowanych trenerów. Nad odpowiednim rozwojem i zdrowiem każdego młodego piłkarza czuwa dodatkowo grono  współpracujących ze szkołą fachowców (masażyści, fizjoterapeuci, lekarze, diagnostycy i inni).

 

SMS Resovia jest jedyną tego typu placówką w Rzeszowie. Razem z piłkarską młodzieżową sekcją klubu, z której szkołę zasila niemal każde dziecko, Resovia może poszczycić się największą akademią futbolową na Podkarpaciu, a być może nawet w Polsce ! Godnym podkreślenia i przypomnienia jest fakt, że szkoła jako jedyna w województwie ma w swoich szeregach wiele dziewczyn z sukcesami trenujących piłkę nożną. Nasze juniorki i młodziczki na rodzimym podwórku nie mają sobie równych, więc co roku walczą o medale mistrzostw Polski, zaś te starsze, rywalizują na wysokim szczeblu centralnym w 1 lidze kobiet.

To tylko nieliczne fakty cechujące resoviacką szkołę. Do tego możemy dopisać szereg organizowanych obozów, wyjazdów, turniejów i spotkań ze znanymi ludźmi sportu. SMS prowadzi również rzeszowską bursę szkolną dla dzieci i młodzieży. O innych cennych walorach, innowacjach i pomysłach, dowiedzą się państwo na planowanym spotkaniu naborowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców z dziećmi !

24 kwietnia (wtorek), godz. 18.00 – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia.

projekt i realizacja

opteam